Firmast

Schiedel on Monier Grupi üks oluline osa mis on juba üle 60 aasta Euroopas valmistanud, täiustanud ja moderniseerinud korstnasüsteeme. Schiedel on esimene korstnasüsteemide tootja Euroopas, kes on saanud ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi. Tänu pikaajalisele kogemusele selles vallas oleme pidevalt täiustanud meie korstnasüsteemide tehnilisi lahendusi. Oleme palju panustanud et meie tooted oleksid turvalised, keskkonnasõbralikud ja et neid oleks lihtne paigaldada. Rondo Plus ja Isokern moodulkorstnaid müüb Monier OÜ.

Ajalugu

Schiedel asutati 1946.a. Saksamaal mr Friedrich Schiedeli poolt. Täna kuulub Schiedel MONIER Gruppi, mis on maailma juhtivaid katusematerjale ja nende lisatarvikuid ning korstnasüteeme pakkuv ettevõte. Eestis leiate kõik vastused katuste kohta Monier OÜ kodulehelt.

Korstnasüsteeme pakkuv Schiedel on laienenud üle Euroopa, olles esindatud 27 riigis ja omades 23 tootmisüksust, milles töötab kokku 1400 inimest. Põhjamaades alustati Schiedeli toodete müüki aastal 1995.

Eestis alustasime korstnate ning korstna süsteemidega tegevust 2006.a. juunis, mis tähendab Eesti ehitajatele senisest mugavamat ja kiiremat lahendust korstende paigaldamisel. Nagu nimigi ütleb on tegemist moodulitest koosnevate korstendega, mis võimaldab korstnaid komplekteerida ja paigaldada vaid mõne päevaga.

Meie kontor asub Tallinnas, Pärnu mnt 139. Tulge ja tutvuge toodete ning tootenäidistega!

Kontakt

Monier OÜ

Pärnu mnt 139 

11317 Tallinn

Telefon +372 62 75 560

Faks +372 62 75 573

korsten(at)monier.com