Ventilatsioonisüsteem

2013. aastast pakub Schiedel terviklikku ventilatsioonisüsteemi lahendust, mis toetab loomulikku õhuvahetust hoones. Schiedeli ventilatsioonisüsteem koosneb ventilatsiooniplokkidest, isereguleeruvatest väljatõmbeelementidest ning välisõhu sissevõtuelemendist. 

 

Tutvustus ja hinnakiri

 

Schiedeli ventilatsiooniplokid on valmistatud kergbetoonist, seinapaksusega 4 cm ja standardkõrgusega 33 cm. Neid saab kasutada nii  loomuliku kui ka mehhaanilise ventilatsiooni puhul. Kasutatava ventilatsioonikanali sisemõõduks on 12x17 cm ning tootevalikus on saadaval ühe-, kahe-, kolme- ning neljalõõrilised plokid.

 

Schiedeli ventilatsiooniplokkide eeliseks on nende kerge, kiire ja lihtne paigaldus (3 plokki= 1 meeter korstent) ning seejuures saavutatav müravaba ja tuleohutu lahendus (A1 tuletundlikkuse klassi materjal). Ventilatsiooniplokid ise võtavad tänu nende väikestele välismõõtudele hoones vähe ruumi, lisaks ei vaja nad täiendavat ümbrist ning on seejuures lihtsalt viimistletavad.

 

Schiedeli ventilatsiooniplokke võib kasutada nii eraldi kui ka kombineerituna koos suitsueemalduseks mõeldud korstnasüsteemi plokkidega.

Isereguleeruv väljatõmbeelement

Õhu sissevõtuelement

Plokk

Thermosplitiga